Luxya - Onlline.INMůj PC mrtvýE.
Laira - OFFLINE.
Dasa - OFFLINE. Jsem nemocná.
Karle,napiš prosím svou registraci znovu (i s útoky a připiš k tomu prosím i odkaz na svůj blog.Odblokuji Tě.)
Nejsme roboti,nejsme tu pořád prosíme zpomalte.

Červenec 2015

26.Raichu

1. července 2015 v 0:25 | Team


Vzniká z Pikachu za pomoci Hromového kamene (Thunder Stone). Jeho elektrický potenciál je mnohem větší. Dlouhý ocas mu slouží jako prostředek k vlastnímu uzemnění. Když je naplno nabitý, stává se velmi agresivním. V té chvíli je schopen rozdávat údery o síle kolem deseti tisíc voltů. Ve tmě jemně světélkuje.

25.Pikachu

1. července 2015 v 0:24 | Team


Elektrickou žlutou myš Pikachu jistě není třeba blíže představovat. Jeho hlavním rysem je úžasná roztomilost, pro kterou bývá často chován jako domácí mazlíček. Většinou ovšem osamocený - přítomnost více Pikachu na jednom místě totiž vyvolává náhodné elektrické výboje v jejich okolí. Je velmi inteligentní. Patří mezi Pokémony kteří neevolvují v závislosti na dosažené úrovni - k přeměně v Raichu potřebuje Hromový kámen (Thunder Stone).

24.Arbok

1. července 2015 v 0:23 | Team

Na 22. levelu se stále nemotornější Ekans mění v úžasně hbitého Arboka. Tělní kresba na krku vzbuzuje u nepřátel strach, a je u každého Arboka jiná. Krom jedovatých zubů je tak jeho hlavní zbraní schopnost paralyzovat svého soupeře.

23.Ekans

1. července 2015 v 0:22 | Team

Tichý a nemilosrdný lovec. Hlavním zdrojem jeho potravy jsou vejce Pidgeyho a Spearowa. Své dlouhé tělo na noc omotává kolem kmenů stromů. Po narození je nejedovatý, ale s postupem času se jeho kousnutí stává smrtelným. Nepřátele ale umí také udusit ve smyčkách svého těla.

22.Fearow

1. července 2015 v 0:21 | Team


Obdivuhodně kontrastuje se Spearowem, ze kterého se na 20. levelu vyvíjí. Jeho majestátní rozpětí křídel mu umožňuje snadné plachtění vzduchem. Pokud cítí nebezpečí, snaží se prchnout letem do co největší výšky.

21.Spearow

1. července 2015 v 0:20 | Team

Ptačí pokémon velmi agresivní při narušení jeho teritoria. To se nachází nejčastěji v řídkém lese, kde se živí především hmyzem. Narozdíl od podobného Pokémona Pidgeyho je mnohem agresivnější. Díky svým malým křídlům není schopen létat nijak vysoko, ale zato dokáže vibrovat na místě. Na dvacátém levelu se mění ve Fearowa.

20.Raticate

1. července 2015 v 0:19 | Team

Vzniká z Rattaty na 20. levelu. Díky sve hmotnosti se povětšinou vyskytuje v pozici v sedě na zadním páru nohou. Jeho dlouhé vousy mu pomáhají udržovat rovnováhu. Díky srostlým prstům na zadních nohou je také výborným plavcem.

19.Rattata

1. července 2015 v 0:18 | Team

Hojně se vyskytující pokémon, žijící všude kde je co sežrat. Když vidíš jednoho, je jisté že kolem bude několik tuctů dalších. Malý a velmi rychlý, ale přece jen příliš slabý a pro boj tak vhodný opravdu jen proti málo soupeřům.

18.Pidgeot

1. července 2015 v 0:17 | Team

Vzniká z Pidgeotta na 36. úrovni. Stejně jako jeho vývojoví předchůdci je přirozeným nepřítelem hmyzích typů pokémonů. Rád ovšem také loví menší vodní pokémony (Magicarp) při prudkém letu těsně nad vodní hladinou. Při letu dosahuje rychlosti Mach 2.

17.Pidgeotto

1. července 2015 v 0:16 | Team

Vzniká z Pidgeyho na 18. úrovni. Je schopen velice rychlého letu, krátkodobě si blížícího rychlostem kolem 90 kilometrů v hodině. Je velmi bojovný, ve volné přírodě stále oblétává své teritorium a vyhledává konflikt.

16.Pidgey

1. července 2015 v 0:15 | Team


Jeden z vůbec nejobvyklejších druhů pokémonů - asi jako náš vrabec. Nepřítele může oslepit oblakem prachu, který zvíří prudkým máváním křídel. Boji se však raději vyhýbá, a před potenciálními protivníky se ukrývá nejčastěji ve vysoké trávě.

15.Beedrill

1. července 2015 v 0:14 | Team


Finální fáze Weedla je velmi nebezpečná. Krom ostnu na zadečku má také dva další na předním páru nohou - všechny pochopitelně jedovaté. Díky velkým blanitým křídlům při letu dosahuje značných rychlostí. Často útočí v celých rojích.

14.Kakuna

1. července 2015 v 0:13 | Team


Přechodné stádium Weedla vzniká na sedmém levelu, a musí přežít do desátého. V této fázi kukly se téměř nemůže hýbat, a zdánlivě není schopna boje. Pozor ale na její ostrý osten, který v případě nouze je schopna vysunout.

13.Weedle

1. července 2015 v 0:12 | Team


Stejně jako jiný housenkovitý pokémon, Caterpie, může i Weedle každým koncem svého válcovitého těla provádět jiný útok. Na hlavě má ostré jedovaté žihadlo, ze zadečku vystřeluje lepivé vlákno. Často se vyskytuje v lese nebo ve vysoké trávě, kde skrytě požírá svou oblíbenou potravu - listy.

12.Butterfree

1. července 2015 v 0:11 | Team
Tento krásný motýl je poslední vývin Catrpie. Vyskytuje se zejména na rozkvetlých loukách s dalšími travními pokémony. Při zápasu nejraději využívá Spací pyl po kterém jeho protivník usne, či Ohromující pyl, který protivníka paralizuje.Než se pustíte do zápasu s tímto překrásným, ale neezpečným pokemonem, tak byste si měli do lékárničky pořídit dostatek,,Probouzejícího elixíru".Butterfree miluje med z květů a může najít i nášivky, které mají i maličké množství pylu.


11.Metapod

1. července 2015 v 0:10 | Team


Metapod je větší vývin Caterpieho a menší vývin Butterfreeho. Vyvíjí se z Caterpieho na 7.levelu.Jelikož je kukla, nemá mnoho možností jak zaútočit, ale její tvrdý obal odolá jakémukoli útoku. Pokémon v tomto stadiu vývinu, zbývá jen velmi krátce, protože na 10.leveli se již vyvine v Butterfreeho.

10.Caterpie

1. července 2015 v 0:09 | Team


Hmyzí pokémon připomínající housenku.
Přísavky na nohou mu umožňují šplhání po libovolném povrchu.Z růžových tykadiel na hlavě, může vypustit oblak nepříjemného zápachu. Z opačného konce těla zas umí vystřelit lepkavé vlákno, kterým nepřítele omotá a znemožní se mu hýbat.

9.Blastoise

1. července 2015 v 0:08 | Team


Finální vývojová fáze Squirtla připomíná stále obří želvu. Na svém jako kámen tvrdém krunýři má dvě vysokotlaká vodní děla, z nichž dokáže chrlit vodní proud o neuvěřitelné síle, snadno prorazí i ocelový plát.

8.Wartortle

1. července 2015 v 0:07 | Team


Další vývojová fáze Squirtla vzniká na 16. levelu.
Z roztomilé želvičky už se začíná klubat cosi o poznání drsnějšího. Pomalu přerůstá svůj krunýř - už se do něj nedokáže ukrýt celý, chlupatý ocásek vždycky kouká. Velké uši používá k udržování rovnováhy při plavání, a pod vodou vydrží velmi dlouho - a to i za použítí zásoby vzduchu v kožešinou obrostlém ocase. Dožívá se i více než sta let

7.Squirtle

1. července 2015 v 0:06 | Team
Jeden ze tří starterských pokémonů regionu Kanto.
Jeho zvláštní schopností je ukrýt se do svého krunýře - schová tam nejen své končetiny,ale i hlavu a ocas - a poté i vodní dělo.Umí se velice dobře schovávat ve vodě a rychle v ni plave.

6.Charizard

1. července 2015 v 0:05 | Team

Majestátní pokémon připomínající draka už skoro nedává poznat, že se vyvinul z malinkého roztomilého Charmandera. Inu, potřeboval k tomu také plných 36 levelů. Teplota jeho ohnivého dechu dosahuje neuvěřitelných hodnot, a snadno taví i kameny. Ve chvílích největší zuřivosti se plamínek na jeho ocase barví do modra.

5.Charmeleon

1. července 2015 v 0:04 | Team
Vyvíjí se z Charmandera na 16. levelu. Pokud se mu nedaří v boji, může se rozrušit a začít chrlit plameny všude kolem sebe. Jeho povaha je stejně ohnivá jako on sám, a proto stále vyhledává protivníky - a jen výhra jeho bojechtivost na chvíli ochladí. Krom ohnivých útoků také rád zuřivě útočí jako břitva ostrými čelistmi.

4.Charmander

1. července 2015 v 0:03 | Team

Obtížně ovladatelný pokémon,spíše pro zkušenější trenéry.


Plamínek na jeho ocase hoří už od jeho narození a když jeho plamen zhasne Charmander zemře.Podle velikosti jeho plamínku zde usoudit jeho aktuální sílu.Charmander dává přednost teplu a nesnáší déšť.

3.Venusaur

1. července 2015 v 0:02 | Team

Poslední fáze Bulbasaura,vyvijí se z Ivysaura na 36. levelu.


Jeho květina na zádech je již plně rozvinuté a odhaluje nádherný květ připomínající palmu.Pi bojích na slunci je rychlejší.Vyhledává hlavně slunečná místa,na kterých potom zůstává a zbírá energii.

2.Ivysaur

1. července 2015 v 0:01 | Team


Další vývoj Bulbasaura.Vyvijí se z něj na 16. levelu.


Rostlinka na jeho zádech se už pomalu začíná rozvíjet v opojně vonící květinu.Díky ní může při slunci získávat energii,když ji vystaví slunci.Avšak už přichází o možnost stát na zadních nohách - rostlina je už příliš těžká.

1.Bulbasaur

1. července 2015 v 0:00 | Team
Vůbec první pokémon ve světě pokémonů.Je jedním ze tří starteří regionu Kanto.Obecně z něj i pochází.

Cibulka na jeho zádech naznačuje,že má spíše více k rostlině než k živočichovi,jak by se na první pohled nezdálo.Cibulka na jeho zádech je plna semínek a roste spolu s ním.Slouží jako ,zásobárna' energie a úkryt pro Bulbasaurovy liány které používá jako svůj obranný nástroj.